Foteliki Graco – wygodna podróż malucha

images
Po naszych drogach aktualnie podróżuje setki samochodów. Wożąc dziecko wozem każdy rodzic ma powinność mieć pewność jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa swemu dziecku. Temu właśnie są przeznaczone foteliki samochodowe.

Fotelik samochodowy
Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com
Dużą dozą doświadczeń w polepszaniu komfortu podróżowania wszystkich pociech oraz wyjątkowymi rozwiązaniami może pochwalić się przedsiębiorstwo Graco. Jakiś czas temu na rynku zjawiła się innowacyjna kolekcja fotelików w przedziale wagi 9-36kg, której najbardziej praktyczną opcję stanowi stanowi Fotelik Graco Nautilus 8J95 Pece 9-36Kg.

Bezpieczny, zapinany pas bezpieczeństwa z dodatkowym napinaczem daje gwarancję maksymalnej pewności co dostabilności podczas podróżowania. Na wyposażeniu naszego fotelika używać można regulację oparcia w wielu poziomach oraz schowek na kubek z ulubionym napojem.
Patrząc na przykład wszechstronności i praktyczności, którym jest Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Modern Black15-36Kg można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że przedsiębiorstwo szerokości sprzętu uznawana jest za standard w tym segmencie cenowym. Mało ważący i niezwykle łatwy w użytkowaniu przez rodziców, a co ważne komfortowy dla dzieci, taki jest właśnie Rodi Ap.
Fotelik Solution 15-36 Kg, jest modelem, posiadającym specjalny odchylany zagłówek, który zapobiega niekorzystnemu spadaniu głowy pociechy. Oprócz tego posiada system LSP, znacznie zmniejszający siłę uderzenia podczas nieoczekiwanej sytuacji.
Wyjątkowa konstrukcja gwarantuje zdecydowanie dużo większą wygodę w trakcie ,gdy dziecko śpi i maksymalizuje dziecka poczucie bezpieczeństwa, co sprawia, że przemieszczamy się bez niepotrzebnego lęku aż do celu. Oprócz tego fotel wyposażony został w wielostopniową opcję regulacji zagłówka oraz ochronę przed bocznymi uderzeniami, co spowoduje Twoja pociecha będzie bezpieczniejsza niż w wypadku pozostałych modeli.