Ciekawostki

Przygodę z off0roadem można zacząć nie dysponując wielkimi pieniędzmi. Może na początku nie kupimy od razu auta, którym zdobędziemy najtrudniejsze offroadowe trasy, ale na pewno jesteśmy w stanie kupić samochód, na którym zdobędziemy pierwsze, jakże ważne szlify. Poniżej kilka przykładów samochodów dostępnych za mniejsze pieniądze:

 

JEEP CHEROKEE 4.0 LIMITED 1999R – dostępne w różnych cenach, ale za około 20000zł można nabyć ciekawy, zadbany model.

jeep1

 

W roku 1999 modele przeszły lifting. Dostępnych jest wiele wersji silnikowych (zarówno benzyna jak i diesel), choć polecany jest najczęściej benzynowy 4,0. Co ciekawe, można go przerobić na gaz. W wersji Limited otrzymujemy pełne wyposażenie. Auto jest wyposażone w reduktor 242 z opcją FULL TIME umożliwiający jazdę z napędem na 4 koła po asfalcie

TOYOTA LAND CRUISER FJ40 – stara konstrukcja, ale znawcy tematu wiedzą, że jest cały czas warta uwagi. Na przykład ta Toyota Landcruiser FJ 40 1977r sprowadzona ze Szwajcarii po opłatach Cena 20tyś zł

toyota-f40

JEEP WRANGLER

To kolejny kultowy model, który również możemy mieć za około 20000zł. Pięknie się prezentuje i bardzo dobrze sprawdza się w terenie.

jeep2

Posiada między innymi opcjonalnie:

- Dach twardy „HARDTOP” (ogrzewanie tylnej szyby)
- Dach miękki „SOFTTOP”
- Orurowanie
- Dwie poduszki powietrzne
- Wspomaganie kierownicy

Land Rover Freelander

Auta może trochę drogie w eksploatacji, ale na pewno warte uwagi, przy czym dużo wersji to wersje angielskie z kierownicą po złej stronie ;).

land-rover-freelander

Dodaj komentarz